Media Społecznościowe i Kampanie reklamowe

Rozwijaj Swoją Obecność Online i Dotrzyj do Większej Publiczności

W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, obecność Twojej firmy w mediach społecznościowych nie jest już tylko opcją – to konieczność. W „Advantage Marketing”, specjalizujemy się w tworzeniu strategii mediów społecznościowych i kampanii reklamowych, które wyróżniają Twoją markę i angażują Twoją publiczność.

Zobacz

Nasze portfolio

Portfolio zawiera przykładowe publikacje.

Jako ekspert w dziedzinie Social Media, specjalizuję się w tworzeniu kreatywnego contentu, który przyciąga uwagę i angażuje odbiorców. Każda moja publikacja to wynik starannej analizy i jest świadomie dopasowana do przyjętej strategii. Moje działania obejmują publikowanie profesjonalnie przygotowanych grafik, zdjęć i materiałów wideo, uzupełnionych angażującym tekstem. Z doświadczenia wiem, że różnorodność formatów przynosi najlepsze efekty! Celem jest nie tylko sprzedaż Twojego produktu, ale również zwiększenie świadomości na temat Twojej marki.

Prowadzę również skuteczne kampanie reklamowe na platformach takich jak Facebook, Instagram i inne media społecznościowe. Bez względu na to, jaki jest Twój cel – czy to zwiększenie świadomości marki, przyciągnięcie większej liczby klientów do Twojego miejsca, czy też zwiększenie sprzedaży produktów – moje działania są dostosowane do osiągnięcia maksymalnych efektów.

Kluczowym aspektem mojej pracy jest transparentność działań i wyników. Dzięki temu, każda zainwestowana kwota jest dokładnie monitorowana, a zwrot z inwestycji jest wyraźnie widoczny. Z moją pomocą, Twoja marka zyska nowy wymiar w świecie Social Media, przyciągając uwagę i lojalność klientów.

Chcesz, żeby Twoje Social Media przyciągały klientów? Z nami Twoje posty będą bardziej kreatywne

Obejrzyj przykładową rolkę!

Strategia Marki
Opracowujemy kompleksowe strategie marki, które odzwierciedlają Twoje wartości i cele biznesowe, jednocześnie angażując Twoją docelową grupę.

Dzięki analizom tworzymy skuteczne przekazy komunikacyjne, które pomagają w budowaniu pozytywnych skojarzeń i wizerunku marki.
Konsultacje i warsztaty brandingowe
Oferujemy warsztaty i sesje konsultacyjne, które pomagają zrozumieć istotę brandingu i jak może on wpłynąć na Twój biznes.
Optymalizacja profilu
Pomagamy w stworzeniu i optymalizacji profili społecznościowych, aby były one atrakcyjne, profesjonalne i spójne z Twoją marką.
Analiza i raportowanie
Regularnie dostarczamy szczegółowe raporty i analizy, które pokazują wyniki i postępy Twoich działań w mediach społecznościowych oraz kampanii reklamowych.

Przejdź do cennika!

Zobacz

Jak wygląda współpraca z nami

Na samym początku przeprowadzamy krótki brief telefoniczny lub online, żeby poznać potrzeby Twojej marki.

01

Na podstawie zebranym informacji układamy indywidualną ofertą opartą o budżecie z którym czujesz się komfortowo oraz opowiesz nam o swoich celach.

02

Umawiamy się na spotkanie, na którym szczegółowo omówimy przygotowaną dla Ciebie ofertę i naniesiemy ewentualne zmiany. Podpisujemy umowę i przechodzimy do działania!

03

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i na bieżąco informujemy o prowadzonych działaniach. Miesięczne podsumowania obejmują szczegółową analizę wyników działań przeprowadzonych w danym miesiącu. To także czas na feedback od klienta. To okazja do omówienia wszelkich uwag, pytań czy nowych pomysłów.

04
W kontakcie

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!