Projektowanie graficzne 

Jesteśmy tu, aby zaprojektować wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego komunikowania się z Twoimi klientami. Od tworzenia dynamicznych projektów graficznych dla mediów cyfrowych, po niezbędne materiały drukowane – zajmiemy się wszystkim.

Co Oferujemy?

Grafika cyfrowa

Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów Twojej marki. Skontaktuj się z nami, by omówić, jak możemy pomóc Twojej firmie zabłysnąć wizualnie.

Materiały drukowane

Banery, plakaty, ulotki, wizytówki, menu dla restauracji - wszystko to, co podkreśli Twój profesjonalizm i wyróżni Twoją firmę.
Zobacz

Nasze portfolio

Grafika Drukowana

Projekt ulotki dwustronnej DL:

Zaprojektowana dwustronna ulotka formatu DL, skutecznie reklamująca usługi biznesowe. Starannie dobrane elementy graficzne i kolorystyka podkreślające profesjonalizm i unikalną ofertę firmy.

Projekt menu:

Kreatywny projekt menu restauracyjnego, której forma przypomina elegancką księgę w oprawie stylizowanej na skórę z wybitym logo firmy. Projekt odzwierciedla unikalny styl i atmosferę lokalu, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

Projekt plakatu reklamującego wydarzenie:

Plakat promujący nadchodzące wydarzenie. Zastosowanie technik graficznych i elementów nawiązujących do tematu ydarzenia w celu podkreślenia charakteru imprezy.

Projekt dwustronnego vouchera:

Elegancki i minimalistyczny projekt vouchera, który rozwiązaniami graficznymi nawiązuje do logo.

Projekty Menu z serii wydarzeń kulinarnych:

Projekty wybranych menu dla serii wydarzeń kulinarnych. Każde menu zostało indywidualnie dopasowane do tematyki i charakteru danego wydarzenia, utrzymane w zbliżonej estetyce.

Grafika Digital

Projekty grafik na media społecznościowe

Zestaw angażujących grafik przeznaczonych na platformy mediów społecznościowych. Projekty są skoncentrowane na zwiększeniu interakcji z odbiorcami i wyróżnieniu marki w cyfrowym świecie, jednocześnie oparte na Key Visualu.

Projekty Reklam Facebook Ads:

Specjalnie zaprojektowane grafiki reklamowe do kampanii Facebook Ads. Efektywne połączenie wizualne i tekstowe, mające na celu zwiększenie konwersji i widoczności marki w mediach społecznościowych.

Przejdź do cennika!

Zobacz

Jak wygląda współpraca z nami

Na samym początku przeprowadzamy krótki brief telefoniczny lub online, żeby poznać potrzeby Twojej marki.

01

Na podstawie zebranym informacji układamy indywidualną ofertą opartą o budżecie z którym czujesz się komfortowo oraz opowiesz nam o swoich celach.

02

Umawiamy się na spotkanie, na którym szczegółowo omówimy przygotowaną dla Ciebie ofertę i naniesiemy ewentualne zmiany. Podpisujemy umowę i przechodzimy do działania!

03

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i na bieżąco informujemy o prowadzonych działaniach. Miesięczne podsumowania obejmują szczegółową analizę wyników działań przeprowadzonych w danym miesiącu. To także czas na feedback od klienta. To okazja do omówienia wszelkich uwag, pytań czy nowych pomysłów.

04
W kontakcie

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!