Usługi fotograficzne i nagraniowe

Zobacz

Portfolio

Zobacz nasze przykładowe zdjęcia i wideo

Fotografia:

 • Fotografia Siedziby Firmy:
  Nasze zdjęcia uchwycą charakter i atmosferę Twojej firmy, pokazując klientom i partnerom biznesowym, kim jesteś i czym się zajmujesz.
 • Fotografia Produktowa:
  Profesjonalne zdjęcia produktów są kluczowe w sprzedaży. Skupiamy się na detalu i jakości, aby Twoje produkty prezentowały się atrakcyjnie i profesjonalnie.
 • Fotografia Usług:
  Pokażemy w praktyce, jak działają Twoje usługi. Zdjęcia, które tworzymy, opowiadają historię i pokazują wartość tego, co oferujesz.
 • Dostosowanie do Branży:
  Niezależnie od branży, w której działasz, nasze doświadczenie i kreatywność pozwolą nam zrobić zdjęcia, które idealnie odpowiadają Twoim potrzebom.

Wideo:

 • Wideo Korporacyjne:
  Stwórzmy razem film, który zaprezentuje misję, wartości i kulturę Twojej firmy, wzmacniając Twój wizerunek.
 • Wideo Produktowe:
  Pokażemy w atrakcyjny i przekonujący sposób, co sprawia, że Twoje produkty są wyjątkowe, podkreślając ich cechy i korzyści.
 • Wideo Promocyjne:
  Chcesz promować wydarzenie, usługę czy ofertę specjalną? Nasze kreatywne wideo promocyjne sprawi, że Twoja wiadomość zostanie zauważona.

Przejdź do cennika!

Zobacz

Jak wygląda współpraca z nami

Na samym początku przeprowadzamy krótki brief telefoniczny lub online, żeby poznać potrzeby Twojej marki.

01

Na podstawie zebranym informacji układamy indywidualną ofertą opartą o budżecie z którym czujesz się komfortowo oraz opowiesz nam o swoich celach.

02

Umawiamy się na spotkanie, na którym szczegółowo omówimy przygotowaną dla Ciebie ofertę i naniesiemy ewentualne zmiany. Podpisujemy umowę i przechodzimy do działania!

03

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i na bieżąco informujemy o prowadzonych działaniach. Miesięczne podsumowania obejmują szczegółową analizę wyników działań przeprowadzonych w danym miesiącu. To także czas na feedback od klienta. To okazja do omówienia wszelkich uwag, pytań czy nowych pomysłów.

04
W kontakcie

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!